Sportgroep 1: Fitness (Westersingel)
A: Maandag 19:30 tot 20:30 uur.
Groepsleider: Santhusia Ramlakhan

Sportgroep 2: Fitness (Westersingel)
A: Woensdag 18:00 tot 19:00 uur.
B: Woensdag 19:00 tot 20:00 uur.
Groepsleider: Cock Uhlenhop

Sportgroep 3: Zwemmen (Westersingel)
A: Maandag 18:00 tot 19:00 uur. (jongeren)
B: Maandag 19:00 tot 20:00 uur.
C: Maandag 20:00 tot 21:00 uur.
Groepsleider: Robin Griese
tel: 06-31 00 54 96
e-mail: zwemmen.maandag@rissport.nl

Sportgroep 4: Zwemmen (Westersingel)
A: Woensdag 18:00 tot 19:00 uur.
B: Woensdag 19:00 tot 20:00 uur.
C: Woensdag 20:00 tot 21:00 uur.
Groepsleider: Marion v Zeeland
tel: 06-51 07 02 28
e-mail: zwemmen.woensdag@rissport.nl

Sportgroep 5: Zwemmen (Westersingel)
A: Donderdag 18:00 tot 19:00 uur. (jongeren)
B: Donderdag 19:00 tot 20:00 uur.
C: Donderdag 20:00 tot 21:00 uur. (baantjes)
Groepsleider: Tamara Mudde
e-mail: zwemmen.donderdag@rissport.nl

Sportgroep 6: Hart-trim (Wielewaal)
A: Maandag 15:00 tot 16:00 uur.
B: Maandag 16:00 tot 17:00 uur.
Groepsleider: Willem v Noort
tel: 010-480 88 74
e-mail: hart.trimmen.maandag@rissport.nl

Sportgroep 7: Hart-trim (De Sportmotor)
A: Woensdag 18:00 tot 19:30 uur.
Groepsleider: Maurice de Winter
tel: 06-83 21 49 99
e-mail: hart.trimmen.woensdag@rissport.nl

Sportgroep 8: Hart-trim (Wilgenring)
A: Dinsdag 18:00 tot 19:30 uur.
Groepsleider: Trees Nuyten van Kester
tel: : 010-511 66 49
e-mail: hart.trimmen.dinsdag@rissport.nl

Sportgroep 9: Wheelchairrugby (Westersingel)
A: Maandag 20:00 tot 22:00 uur.
Groepsleider: Wouter Pieters
tel: 06-53 61 77 83
e-mail: rugby@rissport.nl

Sportgroep 10: Yoga (Westersingel)
A: Donderdag 18:30 tot 20:00 uur.
Groepsleider: Annet van Loon
tel: 010-467 65 42
e-mail: yoga@rissport.nl

Sportgroep 11: Fitness (Pr. Alexander)
A: Zaterdag 13:00 tot 14:00 uur.
Groep met licht verstandelijke en fysiek beperkte leden.
Groepsleider: Corrie van Walen
tel: 06-22 24 96 09 14
e-mail: fitness.zaterdag@rissport.nl

Sportlocaties / Contributie.
Revalidatie Centrum Rijndam: Westersingel 300 3015 LJ Rotterdam (Centrum)
Sporthal Wilgenring: Melanchtonweg 70 3052 KV Rotterdam (Schiebroek)
Sporthal Wielewaal: Brammertstraat 1 3084 RV Rotterdam (Zuid)
Fitnesszaal Stokercomplex: Prinsenlaan 80 3066 KA Rotterdam (Pr. Alexander)
De Sportmotor: Jan Ligthartstraat 96 3083 AM Rotterdam (Zuid)

Jeugdigen leden tot 18 jaar € 85,--
Volwassen leden (Fitness/Zwemmen) € 130,--
Volwassen leden (Rolstoelrugby) € 130,--
Volwassen leden (Hart-trim) € 140,--
Volwassen leden (Yoga) € 190,-
Volwassen leden (Instuif Pr. Alexander) € 130,--
Inschrijfkosten € 10,--